6-delige handdoekenset grijs/ wit en een goudgele toets
Handdoekenset met naam geborduurd.
6-delige badstofset met fantasieboord met saffraan touch. Een donzige badstof, een mooie grafische boord en trendy kleuren : perfect voor een nieuwe look in uw badkamer! De set bestaat uit:
- 2 badhanddoeken 70 x 130 cm
- 2 handdoeken: 50 x 90 cm
- 2 washandjes: 15 x 21 cm
Op de 4 handdoeken wordt dezelfde naam geborduurd in een kleur en een lettertype naar keuze. Wij borduren onderaan, boven de fantasieboord. Op de washandjes borduren wij niet.
Borduurtip: goudgeel borduurgaren
Gelieve contact op te nemen indien u meerdere lijnen wenst. Dit is mogelijk mits bijbetaling van 2,50 euro/ handdoek. Wij zijn het eenvoudigst te bereiken via ons emailadres info@borduurwinkeltje.be. Telefonisch contact is eveneens mogelijk via 0474 46 54 83.
Eigenschappen:
420 gr./m²; 100% katoen; wasbaar op 60°C
Het Oeko-Tex® label garandeert dat er geen stoffen gebruikt werden die schadelijk zijn voor uw gezondheid of het milieu.
Merk handdoeken en washandje:
La Redoute Interieurs
Tip:
Indien u een handdoek over een sierradiator hangt, laat u de tekst best "Onderaan - horizontaal gecentreerd" borduren opdat de tekst zichtbaar zou zijn.
Gerelateerde producten
Badjas in badstof (450 g/m²) met kimonokraag (volwassenen) in donkergrijs
Badjas met naam geborduurd. Badjas in badstof van zuiver katoen met lange lussen (450 g/m²): van u..
49,50€ Excl. BTW: 40,91€
Badjas in badstof (450 g/m²) met kimonokraag in wit
Badjas met naam geborduurd. Badjas in badstof van zuiver katoen met lange lussen (450 g/m²): zacht..
49,50€ Excl. BTW: 40,91€